Pracownik magazynu w rozlewni wody
Location
Siegsdorf
Oferujemy Panstwu
  • opieke polskiego koordynatora
  • stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace
  • zakwaterwoanie na miejscu
  • możliwość otrzymania dodatkowych dni wolnych na wyjazdy do Polski
  • możliwość awansu oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji
  • STAWKA 9.96€ plus premia akordowa za każdą kolle ponad normę
Opis stanowiska pracy

Praca polega na układaniu wystawek z napojami,foliowaniu palet,sprawdzaniu jakości (nagazowania napojów) oraz komisjonowaniu zamówien z napojami.

Wymagania
  • sprawność fizyczna , gotowośc do podnoszenia opakowań do 15 kg
  • checi do pracy
  • uczciwość , rzetelność
  • dodatkowym atutem bedzie posiadanie prawa jazdy oraz uprawnien na wózki widłowe
  • znajomość języka nie jest wymagana
Państwa droga do nas

Prosimy nawiazac kontakt z osoba do tego wyznaczona, ktora niezwlocznie skontaktuje sie z Panstwem i udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Do Panstwa dyspozycji pozostaje m.in. poczta elektroniczna oraz WhatApp:

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
Osoba wyznaczona do kontaktu: Adam Gurczynski
Telefon: +49 160 / 908 402 75
E-mail: a.gurczynski@kuk-personal.de
Web: www.kuk-personal.com

Specjalizujemy się w serwisie personalnym!

K&K – Personalbetreuung nieprzerwanie od 1993 stanowi istotną część marki K&K.
Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie stanowisko dla każdego, kto chciałby podjąć z nami współpracę.
Jako kompetentny dostawca ustjg w zakresie posrednictwa pracyzatrudniamy ponad 1000 pracownikówi skutecznie wspólpracujemy z wieloma przedsiçbiorstwami zróznych bianzna terenie catych Niemiec.

Position: Pracownik magazynu w rozlewni wody

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!