KOMISJONER // 10,75 € + PREMIE // UMOWA z REWE PO 9 MSC
Location
KIEL, LEHRTE, SOTTRUM, Niemcy, zagranica
Opis stanowiska pracy

Obecnie realizujemy wraz z potentatem w branży spożywczej marka REWE wspólny projekt polegający na rekrutowaniu, a później przeszkalaniu i weryfikowaniu pracowników z Polski. Firma K&K umożliwia zainteresowanym osobom nowy start w Niemczech zapewniając:

  • odpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatny transport do pracy z kwaterunku firmowego
  • przyuczenie do zawodu komisjonera
  • załatwienie wszelkich związanych z praca formalności
  • pomoc w wynajęciu pierwszego mieszkania dla przejętych przez REWE pracowników

Aby otrzymać od REWE umowę na czas nieokreślony po 9 miesiącach należy spełnić następujące wymagania:

  • miesięczna efektywność na poziomie przynajmniej 105% mierzona w ostatnich 3 msc pracy
  • brak nieusprawiedliwionych nieobecności
  • przestrzeganie regulaminu oraz zasad panujących na magazynach REWE

W chwili obecnej poszukujemy KOMISJONERÓW dla naszego klienta sieci sklepów REWE w miejscowościach:

  • LEHRTE
  • KIEL
  • SOTTRUM

Praca polega na komisjonowaniu ( zbieraniu zamówień) w systemach pick by Touch (monitor dotykowy) bądź Pick by Voice ( Słuchawki)

Od stycznia 2018 gdy ruszyliśmy wspólnie z REWE z projektem już ponad 50 pracowników podpisało umowy na czas nieokreślony.

Wymagania

Od potencjalnych kandydatów wymagamy:

  • punktualności
  • rzetelności
  • samodyscypliny
  • ogólnej sprawności fizycznej
  • oferta jest skierowana do osób przed 45 rokiem życia, w przypadku dokumentowanego
  • znajomości liczebników do 1000
  • doświadczenia pracy na magazynie do 50 rok życia
Specjalizujemy się w serwisie personalnym!

K&K – Personalbetreuung nieprzerwanie od 1993 stanowi istotną część marki K&K.
Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie stanowisko dla każdego, kto chciałby podjąć z nami współpracę.
Jako kompetentny dostawca usług w zakresie pośrednictwa pracy zatrudniamy ponad 1000 pracowników i skutecznie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z różnych branż na terenie całych Niemiec.

Państwa droga do nas

K&K social resources and development GmbH
Brückenstraße 5a, D-10179 Berlin
Osoba wyznaczona do kontaktu: Pani Marzena Hofmann
Telefon: +49 160 / 908 402 77
E-mail: work@kuk-personal.com
Web: www.kuk-personal.com

Close modal window

Position: KOMISJONER // 10,75 € + PREMIE // UMOWA z REWE PO 9 MSC

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!