Kierowca zawodowy m/k CE
Location
Niemcy
Oferujemy Panstwu
  • wsparcie osoby kontaktowej poslugujacej sie Panstwa jezykiem ojczystym
  • intensywne szkolenia na miejscu i długoterminowe zatrudnienie
  • umowa przez klienta na czas nieokreslony po 4 miesiącach
  • wynagrodzenie powyżej taryfy do 18 EUR/h, w tym premie i dodatki
  • załatwienie wszelkich związanych z praca formalności
Opis stanowiska pracy
  • dostawa towarów do klientów zgodnie z ustalonymi terminami dostaw
  • załadunek i rozladunek ciezarowek
  • zabezpieczenie ladunku
  • obsługa skanera
  • ogólna obsługa techniczna pojazdów

Mamy różnych klientów i posad od Meklemburgii-Pomorza Przedniego po Bawarię. Wynagrodzenie może zostać szczegółowo przedstawione dopiero po osobistym kontakcie, kiedy wiadomym będzie, o jaką posadę się Państwo ubiegają i jakie posiadają Państwo kwalifikacje.

Wymagania
  • posiadanie prawa jazdy klasy CE i i podstawowe kwalifikacje (sekcja 95 BKrFQG)
  • doświadczenie zawodowe jako kierowca
  • niezawodna i sumienna praca przy obsłudze pojazdu
  • kompetentne i przyjazne podejście do klientów i współpracowników
  • gotowosc pracy w systemie zmianowym i w weekendy
  • język Niemiecki na poziomie B2
Państwa droga do nas

Prosimy nawiązać kontakt z osobą do tego wyznaczoną, która niezwłocznie skontaktuje się z Państwem i udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Do Państwa dyspozycji pozostaje m.in. poczta elektroniczna oraz WhatsApp:

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
Brückenstraße 5a, D-10179 Berlin
Osoba wyznaczona do kontaktu: Pani Marzena Hofmann
Telefon: +49 160 / 908 402 77
E-mail: work@kuk-personal.com
Web: www.kuk-personal.com

Specjalizujemy się w serwisie personalnym!

K&K – Personalbetreuung nieprzerwanie od 1993 stanowi istotną część marki K&K.
Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie stanowisko dla każdego, kto chciałby podjąć z nami współpracę.
Jako kompetentny dostawca ustjg w zakresie posrednictwa pracyzatrudniamy ponad 1000 pracownikówi skutecznie wspólpracujemy z wieloma przedsiçbiorstwami zróznych bianzna terenie catych Niemiec.

Position: Kierowca zawodowy m/k CE

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!