Специалист метални конструкции и машиностроене м/ж
Location
Германия
Условия
  • Желание за работа в Германия
  • Готовност за изучаване на немски език в родината
Предлагаме
  • Подходяща работа в Германия
  • Финансова помощ за езиково обучение в родината
  • Сътрудници, владеещи родния език на кандидата, и обслужване на място още от първия ден
  • Съдействие при пристигането, търсенето на жилище и за административните процедури
  • Възможности за финансиране на допълнително езиково обучение в Германия
Отговорности
  • Подготовка на заготовки и строителни елементи въз основа на работната документация
  • Прецизно ориентиране и свързване на метални детайли чрез точки на заваряване
  • Монтаж на детайли на съоръжения и конструкции
  • Използване на различни заваръчни методи, като напр. MAG, WIG заваряване, електрическо или газово заваряване)

    Имаме различни клиенти и поръчки от Мекленбург Предна Померания до Бавария. Адекватна информация за възнаграждението може да бъде предоставена само в рамките на личен контакт, след като стане ясна позицията, за която кандидатства лицето, и квалификациите, които притежава.

Изисквания към кандидата
  • Заваръчна правоспособност за определени заваръчни методи
  • Професионален опит в заваряването
  • Физическа издръжливост
  • Прецизен и самостоятелен метод на работа
  • Технически познания
  • Свидетелство за правоуправление (категория B) се счита за предимство
Как да ни намерите

Обърнете се към нашия сътрудник, който незабавно ще се свърже с Вас и ще отговори на всички Ваши въпроси. Можете да направите това по електронна поща, Skype, Viber или WhatsAp:

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
Brückenstraße 5a, D-10179 Berlin
Имейл: work@kuk-personal.com
уебсайт: www.kuk-personal.com

Живеем с любов към грижите за персонала!

K&K – грижите за персонала са съзнателна част от нашето фирмено име от 1993 г.

Намираме подходяща работа за всеки, който желае да работи с нас!

Работим отговорно, гъвкаво и компетентно като доставчик на услуги за компании в различни отрасли на надрегионално ниво, с над 1000 служители на няколко места в Германия.

Position: Специалист метални конструкции и машиностроене м/ж

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!